Aktualności

25.FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

By 22 sierpnia 2018 No Comments

W sobotę 14 stycznia w Schronisku Pięć Stawów odbyła się licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki wspaniałym Darczyńcom można było wylicytować min.:

  • Książki „Lawiny”, „Magia nart”, przewodnik skiturowy „Tatry na nartach” oraz oryginalny plakat „Nie strzelaj w Sylwestra!” ufundowane przez Tatrzański Park Narodowy z dedykacją Dyrektora Szymona Ziobrowskiego.
  • Unikatowe wydawnictwo Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem „Sztuka ludowa na Podhalu” z szablonami rysowanymi przez Stanisława Barabasza, w przepięknej,twardej,wiązanej oprawie.
  • Jedyny w swoim rodzaju kalendarz na 2017 rok wydany przez Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z autografem Naczelnika Jana Krzysztofa.
  • Oraz dwa oryginalne, tatrzańskie zdjęcia oprawione w ramki autorstwa Jana Wierzejskiego. W tych wersjach żadnego egzemplarza nie można było kupić w sklepie.

Wszystkim Darczyńcom ogromnie dziękujemy, a Wam Gratulujemy – podczas licytacji oraz kwesty w Dolinie Pięciu Stawów udało się zebrać 4560zł i 11 Euro! Do zobaczenia za rok 🙂