KURSY LAWINOWE, TURYSTYKI ZIMOWEJ i SKITUROWE w najbardziej śnieżnej dolinie w Tatrach

Przez cały sezon zimowy zapraszamy na kursy lawinowe, skiturowe, turystyki wysokogórskiej oraz wycieczki prowadzone przez Ratowników TOPR, Instruktorów PZA, Przewodników IVBV i Tatrzańskich. Naszą bazą jest Dolina Pięciu Stawów Polskich i najwyżej położone Schronisko w Tatrach.

Kursy Lawinowe
Prowadzą Ratownicy TOPR. Obsługa lawinowego ABC, praca na polu treningowym Easy Searcher, bezpieczne planowanie wycieczek. Dla każdego, kto chce zimą chodzić po górach.

Kursy Skiturowe i Skialpinizmu
Prowadzą Instruktorzy PZA i Ratownicy TOPR. Techniki podejść i zjazdów w terenie nieprzygotowanym, obsługa sprzętu, nauka jazdy poza trasami. Dla początkujących, średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych.

Kursy Turystyki Wysokogórskiej
Prowadzą Instruktorzy PZA i Przewodnicy IVBV. Asekuracja w trudnym terenie, zjazdy na linach, poruszanie się po graniach i via ferratach przez cały rok. Dla sprawnych, ale początkujących turystów.

Wycieczki z elementami asekuracji
Prowadzą Przewodnicy Tatrzańscy I i II klasy oraz Przewodnicy IVBV. Wyjścia na Orlą Perć, Świnicę, Rysy oraz szczyty poza szlakami turystycznymi: Gerlach, Łomnica, Mnich i inne przez cały rok. Dla sprawnych turystów.

Kontakt:
5+ Szkoła Górska
Tel. +48 535 184 435
Mail. biuro@szkola-gorska.pl
www.szkola-gorska.pl