JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCA?

 1. O dostępność miejsc noclegowych prosimy dowiadywać się mailowo. Z prawej strony znajduje się formularz, poprzez który również można wysłać zapytanie o rezerwację.
 2. Po dokonaniu rezerwacji należy wpłacić zadatek na podane niżej konto bankowe w terminie do 7 dni po potwierdzeniu przez nas rezerwacji. Kwota zadatku wynosi równowartość opłaty za pierwszą dobę pobytu. W przypadku odwołania rezerwacji możliwy jest zwrot zadatku zmniejszonej o 10 % wartości jedynie w sytuacji gdy nastąpi to do trzech tygodni przed planowanym terminem przyjazdu. W innej sytuacji zadatek jest bezzwrotny.
 3. W przypadku rezerwacji na jedną noc pobierana jest opłata z góry (cała kwota za nocleg). W przypadku odwołania rezerwacji na jedną noc możliwy jest zwrot wpłaty  zmniejszonej o 10 % wartości jedynie w sytuacji gdy nastąpi to do trzech tygodni przed planowanym terminem przyjazdu. W innej sytuacji wpłata  jest bezzwrotna.
 4. W przypadku niestawienia się w wybranym terminie, rezerwacja jest anulowana, a wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
 5. Maile rezerwacyjne prosimy wysyłać na: rezerwacje@piecstawow.pl lub przez formularz.
 6. UWAGA! W związku ze zmianą przepisów od 1.01.2020 w przypadku chęci otrzymania faktury, prosimy o podanie numeru NIP w TYTULE PRZELEWU zadatku oraz w wiadomości mailowej.

Na sezon letni warto rezerwować miejsca ze sporym wyprzedzeniem ponieważ w lipcu, sierpniu oraz wrześniu dużo osób chodzi po Tatrach i  zainteresowanie noclegiem jest wówczas największe.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku okresu sylwestrowego, weekendu majowego oraz Bożego Ciała. Pozostałe terminy są najczęściej mniej oblegane, ale również namawiamy do wcześniejszej rezerwacji.

W MAILU PROSIMY PODAĆ:

 • datę przyjazdu
 • datę wyjazdu
 • telefon kontaktowy
 • liczbę osób
 • typ pokoju (2,4,7,8 lub 10 osobowy)
 • nazwisko na jakie ma zostać zrobiona rezerwacja
 • numer NIP jeśli ma być wystawiona faktura

W związku z wysokogórskim charakterem naszego Schroniska i różną jakością połączeń internetowych i telefonicznych, zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzenia na ww. maile w czasie 24h. Dziękujemy za zrozumienie.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest (Schronisko Górskie PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich, 34-530 Bukowina Tatrzańska)
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – Monika Strojny  iod@piecstawow.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług hotelowych
– na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Formularz rezerwacji:Rodzaj pokoju: