KURSY LETNIE: SKAŁKOWE, TURYSTYKI WYSOKOGÓRSKIEJ ORAZ ZIMOWE: LAWINOWE, SKITUROWE i TURYSTYKI ZIMOWEJ

Przez cały sezon letni zapraszamy na wyjścia rodzinne oraz wspinaczkowe w Tatrach (polskich i słowackich) oraz kursy skałkowe na Jurze, a zimą na kursy lawinowe, skiturowe, turystyki wysokogórskiej oraz wycieczki prowadzone przez Ratowników TOPR, Instruktorów PZA, Przewodników IVBV i Tatrzańskich. Naszą bazą jest Dolina Pięciu Stawów Polskich, ale szkolimy w całych Tatrach i innych górach 🙂

Kursy skałkowe
Prowadzą Instruktorzy PZA. Szkolimy przede wszystkim na Jurze (pod Krakowem i nieopodal Częstochowy), ale także np. w Sokolikach. Prowadzimy pełne kursy 6-dniowe lub krótsze wspinania weekendowe, a także zajęcia wspinaczkowe od podstaw. Świetne przygotowanie pod tatrzańskie wspinaczki i ambitne wycieczki.

Kursy Lawinowe
Prowadzą Ratownicy TOPR. Obsługa lawinowego ABC, praca na polu treningowym Easy Searcher, bezpieczne planowanie wycieczek. Dla każdego, kto chce zimą chodzić po górach.

Kursy Skiturowe i Skialpinizmu
Prowadzą Instruktorzy PZA i Ratownicy TOPR. Techniki podejść i zjazdów w terenie nieprzygotowanym, obsługa sprzętu, nauka jazdy poza trasami. Dla początkujących, średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych.

Kursy Turystyki Wysokogórskiej
Prowadzą Instruktorzy PZA i Przewodnicy IVBV. Asekuracja w trudnym terenie, zjazdy na linach, poruszanie się po graniach i via ferratach przez cały rok. Dla sprawnych, ale początkujących turystów.

Wycieczki z elementami asekuracji
Prowadzą Przewodnicy Tatrzańscy I i II klasy oraz Przewodnicy IVBV. Wyjścia na Orlą Perć, Świnicę, Rysy oraz szczyty poza szlakami turystycznymi: Gerlach, Łomnica, Mnich i inne przez cały rok. Dla sprawnych turystów.

Kontakt:
5+ Szkoła Górska
Tel. +48 535 184 435
Mail. biuro@szkola-gorska.pl
www.szkola-gorska.pl