Formularz rezerwacji:







    Rodzaj pokoju:


    JAK ZAREZERWOWAĆ MIEJSCA?

    – Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza rezerwacji,
    – odpowiedź prześlemy mailowo w ciągu 24h,
    – zadatek należy wpłacić do 7 dni po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji,
    – kwota zadatku wynosi równowartość opłaty za pierwszą dobę pobytu. Jeśli rezerwacja dotyczy jednej doby, pobierana jest cała kwota za nocleg,
    – w przypadku odwołania rezerwacji możliwy jest zwrot zadatku pomniejszonego o 10 % wartości jedynie w sytuacji gdy nastąpi to do trzech tygodni przed planowanym terminem przyjazdu. W innej sytuacji zadatek jest bezzwrotny,
    – w przypadku niestawienia się w wybranym terminie, rezerwacja jest anulowana, a wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.
    – UWAGA! W związku ze zmianą przepisów od 1.01.2020 w przypadku chęci otrzymania faktury, prosimy o podanie numeru NIP w TYTULE PRZELEWU zadatku oraz w wiadomości mailowej.
    – mail kontaktowy rezerwacje@piecstawow.pl
    – w sprawach rezerwacji telefon schroniskowy 781055555 jest czynny w godzinach 11-17.

    Na sezon letni warto rezerwować miejsca ze sporym wyprzedzeniem. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku okresu sylwestrowego, weekendu majowego oraz Bożego Ciała. Pozostałe terminy są najczęściej mniej oblegane, ale również namawiamy do wcześniejszej rezerwacji.

    Ważne!
    Informujemy, że nie rezerwujemy pokoi na wyłączność (tzn. dwie osoby nie mogą rezerwować całego pokoju czteroosobowego), nawet przy wpłaceniu pełnej zaliczki – nadpłatę zwracamy. Z uwagi na charakter obiektu (schronisko górskie!) i brak alternatywnej opcji noclegu w okolicy, zapełniamy pokoje w całości.

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy:
    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest (Schronisko Górskie PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich, 34-530 Bukowina Tatrzańska)
    2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – Monika Strojny iod@piecstawow.pl
    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług hotelowych
    – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług
    5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat
    6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
    7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego