ZWROTY

Jeśli zamówiony produkt nie spełnia oczekiwań prosimy o informację zwrotną. Zgodnie z obowiązującym prawem, klient ma możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru.  Bardzo prosimy aby zwracany produkt był w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania, zabrudzeń oraz plam. Jeśli to możliwe, w oryginalnym opakowaniu. Zwrot zgłosić można w dowolny sposób, jednakże celem usprawnienia procesu, bardzo prosimy o wiadomość e-mail na adres: sklep@piecstawow.pl Bardzo ułatwi i usprawni nam pracę jeśli do zwrotu dołączony będzie wypełniony formularz. Koszt odesłania zamówienia nie podlega zwrotowi. Nie pokrywamy też bezpośrednich kosztów zwrotu towaru. Zwrotu zapłaconej dokonujemy do 14 dni na konto wskazane w formularzu lub na konto, z którego wykonana była wpłata. Przesyłkę prosimy odesłać na adres ul. Kiry 38, 34-511 Kościelisko.

REKLAMACJE

Podstawą rozpoznania reklamacji jest: paragon, faktura VAT, mailowe potwierdzenie zamówienia lub inny dowód uiszczenia płatności (np. bankowe potwierdzenia przelewu lub wyciąg obciążenia karty kredytowej) W celu złożenia reklamacji wydrukuj formularz reklamacji, dołącz go do produktu razem z dowodem zakupu oraz odeślij na nasz adres: ul. Kiry 38, 34-511 Kościelisko. Więcej na temat reklamacji znajdziesz w regulaminie sklepu. 

Jeśli reklamacja zostanie uznana, koszt przesyłki zostanie Ci zwrócony, a uszkodzony towar zostanie naprawiony najszybciej jak to będzie możliwe. Jeśli naprawa nie będzie możliwa, zaproponujemy wymianę na nowy towar lub w przypadku braku towaru, zwrócimy równowartość ceny na ten sam numer konta, z którego dokonana została transakcja – niezwłocznie.