ZWROTY

Jeśli zamówiony produkt nie spełnia oczekiwań prosimy o informację zwrotną. Zależy nam aby nieustannie ulepszać produkty w naszym sklepie.
Zgodnie z obowiązującym prawem, klient ma możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru. 
Bardzo prosimy aby zwracany produkt był w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania, zabrudzeń oraz plam. Jeśli to możliwe w oryginalnym opakowaniu.

W celu zgłoszenia zwrotu prosimy o wiadomość mailową na adres: sklep@piecstawow.pl
Bardzo ułatwi i usprawni nam pracę jeśli do zwrotu dołączony będzie wypełniony formularz.
Koszt odesłania zamówienia nie podlega zwrotowi.
Zwrotu wpłaty dokonujemy do 14 dni na konto wskazane w formularzu lub na konto,
z którego wykonana była wpłata.
Przesyłkę prosimy odesłać na adres KIRY 38 34-511 KOŚCIELISKO.

 

REKLAMACJE

Podstawą rozpoznania reklamacji jest: paragon, faktura VAT, mailowe potwierdzenie zamówienia lub inny dowód uiszczenia płatności (np. bankowe potwierdzenia przelewu lub wyciąg obciążenia karty kredytowej)
W celu złożenia reklamacji wydrukuj formularz reklamacji, dołącz go do produktu razem z dowodem zakupu oraz odeślij na nasz adres KIRY 38 34-511 KOŚCIELISKO.
Więcej na temat reklamacji znajdziesz w Regulaminie sklepu. 

Jeśli reklamacja zostanie uznana, koszt przesyłki (do kwoty 16 zł) zostanie Ci zwrócony, a uszkodzony towar zostanie naprawiony najszybciej jak to będzie możliwe. Jeśli naprawa nie będzie możliwa, zaproponujemy wymianę na nowy towar lub w przypadku braku towaru, zwrócimy równowartość ceny na ten sam numer konta, z którego dokonana została transakcja, w ciągu 5 dni roboczych.